رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS

رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS

امروزه بسیار از مردم به دنبال رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS هستند تا از این طریق بتوانند مشکل رخ داده در دوربین های مداربسته خود را حل کرده و به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن تصاویر و داده های مورد نظر خود را به دستگاه دیگری انتقال بدید.


رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS

رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS


آیا شما نیز به دنبال رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS هستید؟ آیا می دانید که بهترین راه برای رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن کدام نرم افزار میباشه؟


دوربین های مدار بسته یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات و لوازم الکترونیکی امنیتی مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها هست که از تنوع بسیار بی نظیری برخوردار بوده و همین امر سبب شده است تا در سال های اخیر بسیاری از برندها در کل جهان، به دنبال تولید و طراحی بهترین این محصولات باشند.

البته در نظر داشته باشید که استفاده از این تجهیزات الکترونیکی، یک سری از ایرادها را نیز میتونه به دنبال داشته باشد که مهندسان برای هر مشکلی یک راه حلی را پیدا کرده اند.

در ادامه بحث رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS:


یکی از رایج ترین ایرادهای مربوط به استفاده از دوربین های هایک ویژن، بروز مشکل در انتقال داده ها و تصاویر شکل داده که اگر شما هم با چنین مشکلی روی به روی هستید، میتونید با استفاده از نرم افزار بسیار مدرن و قدرتمندی، این مشکل را رفع کنید.

امروزه یکی از موضوعاتی هست که ذهن بسیاری از مردم را به سوی خود مشغول کرده است و افراد دوست دارند تا با مراحل رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با از نزدیک آشنا شوند و بتوانند تصاویر و داده های مد نظر خود را به بهترین شکل ممکن انتقال بده


همچنین در رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS درنظر داشته باشید که ایراد ارتباط P2P از سوی برند و شرکت هایک ویژن نبود و این امر بیشتر به دلیل تحریم های صورت گرفته سال های اخیر در سرویس های DNS می باشد.

حال اگر شما نیز علاقه مند آشنایی با مراحل مربوط به رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده ازاین نرم افزار هستید، میتونید اصل نرم افزار مربوط را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود دانلود کرده و به کمک این نرم افزار، بتوانید تصاویر و فیلم های مد نظر خود را با سرعت بالایی انتقال بدید.

برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن کلیلک نمایید.


رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن

رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن


برای رفع مشکل همانطور که در قسمت قبلی و هم چنین مقاله انتقال تصویر هایک ویژن به روش P2P نیز به آن اشاره شد، کافی است یک سری از مراحل را با دقت بسیار بالایی طی کرده و از این طریق در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون پرداخت هزینه های بیشتر در این زمینه، داده های خود را انتقال بدید.


از مهمترین و اصلی ترین گام های مربوط به رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده ازاین نرم افزار میشه به موارد زیر اشاره داشت:

در گام اول بایستی اصل نسخه ی مربوط به این نرم افزار را دانلود کرده و آن را بر روی سیستم اندروید یا ios مورد نظرتان نصب کنید. توصیه میشه که برای دانلود این نرم افزار از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کنید.

گام بعدی انتخاب سرور DNS هست و توجه کنید که تمام سرورهای مربوط به دی ان اس، به هایک کانت اتصال می شود. با انتخاب یکی از سرورهای موجود، میتونید بر روی گزینه تغییر بده کلیک کرده و از این طریق از برنامه مربوط به Hik-connect استفاده لازم بهینه را داشته باشید.

توجه داشته باشید که برای توقف کردن برنامه مورد نظر خود، میتونید بر روی گزینه توقف کلیک کرده و از این طریق برنامه ی مورد نظر خود را متوقف سازید.

برای مطالعه: دوربین مداربسته دید در شب رنگی هایک ویژن

هم چنین رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS:

هم چنین رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS:


همچنین در نظر داشته باشید که رفع مشکل در سیستم های عامل ios نیز امکان پذیر هست و شما برای این امر نیز مجبور هستید که این نرم افزار را دانلود کرده و با انتخاب سرور مورد نظر خود، به راحتی از تنظیمات و برنامه های مربوط به Hik-connect بهره مند بشید.


یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که بایستی در استفاده از این نرم افزار به آن توجه کرد، این است که نصب و استفاده از این نرم افزار به عنوان پروکسی یا هیچ گونه فیلتر شکنی نیست.

و تنها قابلیت تغییر دادن سرور دی ان اس شما را بر عهده داره.اگر شما نیز قصد دارید تا برای رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن مورد نظر از این مدل نرم افزار استفاده کنید، میتونید این فرصت طلایی و باشکوه عرضه شده در وب سایت ما را از دست نداده و از این راه، بهترین اطلاعات را در خصوص این نرم افزار به دست بیارید.


متخصصان و همکاران ما در این وب سایت میتونند بی نظیرترین اطلاعات را در زمینه استفاده از نرم افزار مذکور برای رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن در اختیار شما عزیزان قرار بده مراجعه کنندگان وب سایت ما میتونند در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی در خصوص رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن، با دوستان ما در ارتباط باشند.

حتما بخوانید: دوربین استارلایت چیست ؟


استفاده از نرم افزار PeDNS برای رفع مشکل ارتباط P2P

استفاده از نرم افزار PeDNS برای رفع مشکل ارتباط P2P


رفع این مشکل ارتباط یکی از بهترین و مناسب ترین راه های موجود هست که شما میتونید با توجه به نیاز خود، به راحتی از همین وب سایت ما اقدام به دانلود این نرم افزار داشته باشید.

همچنین در نظر بگیرید که شرکت هایک ویژن نیز توصیه میکنه که برای رفع این مشکل بهره مند شده و از این راه در کم ترین زمان ممکن با سرعت بالایی، تصاویر و فیلم های به ثبت رسیده را به دستگاه الکترونیکی مذ نظرتان هدایت کنید.

درادامه:


ما نیز امیدواریم که با شکستن تحریم های موجود برای سرورهای دی ان اس، دیگر با مشکل انتقال تصاویر در محصولات هایک ویژن مواجه نشوید و به بهترین شکل ممکن از این تجهیزات امنیتی استفاده کنید.

از دیگر مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که بایستی به آن توجه لازم را داشته باشید، دانلود اصل این نرم افزارها هست به طوری که اگر نتوانید اصل این نرم افزار را نصب کنید، در هنگام اتصال به سرورهای دی ان اس هایک ویژن با مشکل مواجه خواهید شد.


همچنین اگر شما به دنبال رفع مشکل ارتباط P2P هایک ویژن با استفاده از نرم افزار PeDNS هستید، میتونید این فرصت جذاب را از دست نداده و برای کسب مطالب و اطلاعات بیشتر در این زمینه، با متخصصان ما در ارتباط باشید.

همکاران ما در این وب سایت به شکل ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا بتوانند رضایت مندی شما را به دست آورده و بهترین خدمات را در این زمینه ارائه بده


خلاصه نکات مقاله


در قسمت های قبلی سعی بر آن داشتیم تا راجع به رفع این مشکل بروزترین و جدیدترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار بدیم.

همچنین اذعان کردیم که امروزه بسیاری از مردم با چنین مشکلی از سوی دوربین های مدار بسته هایک ویژن مواجه هستند و اگر شما هم دوست دارید تا خودتان این مشکل را حل کنید.

میتونید برای رفع این مشکل نرم افزار مذکور را به راحتی از همین وب سایت ما دانلود کرده و آن را نصب نمایید تا بتوانید سایر مراحل مربوط به اجرای این نرم افزار را طی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp با پرسنل فروش هایک ویژن پلاس اپراتور مورد نظر خود را انتخاب و صحبت کنید.
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.