ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن به چه صورت میباشد؟

ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن

شما میتونید برای اخذ مشاوره ی لازم در خصوص آن که ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن به چه صورت میباشد؟ با متخصصان و مهندسان ما در تماس باشید و از این طریق راهنمایی های مورد نظر خود را به دست بیارید.


ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن

ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن


آیا شما هم قصد ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن خود را دارید؟ آیا می دانید که برای ریست کردن سخت افزاری دستگاه های هایک ویژن بایستی چه اقداماتی را انجام بدید ؟


دوربین های هایک ویژن یکی از بی نظیرترین و باکیفیت ترین انواع دوربین های مورد استفاده در کشورمان هست که از رایج ترین و اصلی ترین مشکلات مربوط به این دوربین ها، میتونه به فراموش کردن پسورد های دستگاه های ذخیره دی وی آر و ان وی آر اشاره کرد.

این مشکل سبب شدهه.شما نتوانید دسترسی لازم را به تصاویر و فیلم های خود پیدا کنید. اگر شما نیز با چنین مشکلی در خصوص استفاده از دوربین های هایک ویژن هستید، میتونید با ریست پسورد این دستگاه ها به بهترین شکل ممکن به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنید.

البته شما میتونید با دانلود یک سری از نرم افزارها، به راحت فرایند مربوط به ریست پسورد را در دستگاه های مذکور انجام بدید . مهمترین نرم افزار که میتونید برای ریست پسورد دستگاه های دی وی آر مورد استفاده قرار بدید ،آموزش ریست فکتوری در DVR و NVR هایک ویژن، نرم افزار مربوط به SADP هست که کاربران گرامی میتونند این نرم افزار را از همین وب سایت ما دانلود کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند.

برای تهیه دوربین مداربسته هایک ویژن کلیلک کنید.

درادامه ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن:

درادامه ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن

شما بلافاصله بعد از اینکه نرم افزار را نصب کردید، میتونید کد امنیتی لازم را برای آن معرفی کرده و با طی کردن مراحل مورد نیاز، به بهترین و ایده آل ترین شکل ممکن اقدام به استفاده از این نرم افزار داشته باشید.

تیم پشتیبانی و فنی ما نیز سعی بر آن داره تا بهترین و باشکوه ترین خدمات را در این زمینه برای شما عرضه نمایند. شما نیز میتونید در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، به راحتی با ما در ارتباط باشید.

در ادامه مقاله پیش روی شما سعی بر آن داریم تا راجع به ریست سخت افزاری دستگاه های ذخیره کننده نیز توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.


ریست سخت افزاری DVR و NVR هایک ویژن


ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن همانطور که اشاره شد، یکی از مهمترین و اصلی ترین اقدام ها و فعالیت هایی هست که امروزه بسیاری از مردم به دنبال اجرای آن هستند؛ اما در نظر داشته باشید که برخی از دستگاه های دی وی آر علاوه بر ریست پسورد، نیازمند ریست سخت افزاری هستند.

گاهی مشاهده شدهه.که دستگاه های ذخیره کننده دی وی آر مشکل سخت افزاری داره و همین امر نیز دسترسی کاربران به داده ها را غیر ممکن ساخته است. لازم به ذکره.

که برای ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن یا ریست سخت افزاری این دستگاه ها بایستی با افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه صحبت کرده و از این طریق به بهترین و بی نظیر ترین شکل ممکن اقدام به ریست دستگاه مورد نظر خود داشته باشید.

اگر شما نتوانید در مناسب ترین زمان ممکن اقدام به ریست دستگاه های خود نداشته باشید، ممکنه.مشکلات اساسی دیگری به وجود آید و شما در زمان مورد نظر خود، دسترسی لازم را به اطلاعات دوربین های مدار بسته ی خود نداشته باشید.

مطالب مرتبط: اضافه کردن دوربین IP در دستگاه NVR هایک ویژن به چه صورت میباشد؟


ریست فکتوری dvr هایک ویژن ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن

ریست فکتوری dvr هایک ویژن ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن

شاهد ریست فکتوری دستگاه دی وی آر هایک ویژن هستیم که برای این امر نیز میتونید یک سری از مهمترین گام ها را طی کنید که از اصلی ترین این گام ها میتونه به موارد زیر اشاره کرد

  • از منوی دی وی آر بر روی گزینه Maintenance کلیک کنید.
  • در میان تب های سمت چپ بر روی گزینه Default اشاره نمایید.
  • در میان گزینه های ظاهر شده بر روی گزینه Factory Defaults کلیک کرده و بعد گزینه بله را انتخاب می کنید تا دستگاه شما به یک ربات تبدیل شده وبتونید به تنظیمات کارخانه برگردد.
    توجه داشته باشید که ریست فکتوری مربوط به دستگاه های ذخیره کننده بسیار راحت و آسان هست و شما میتونید در کوتاه ترین زمان ممکن ریست مورد نظر خود را انجام بدید .

ریست سخت افزاری دستگاه هایک ویژن

اگر شما نیز به دنبال بهترین روش برای ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن هستید، میتونید به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و از این راه راهنمایی های مورد نظر خود را به دست بیارید.

ریست سخت افزاری دستگاه های هایک ویژن نیز بسیار راحت بوده به طوری که کافیه.برای این امر از منوی این دستگاه ها به قسمت ریست سخت افزاری وارد شده و سپس با کلیک بر روی چند گزینه، به راحتی دستگاه مورد نظر خود را ریست کنید.

همچنین شما میتونید برای دریافت هرگونه راهنمایی مورد نظر خود، با دوستان ما در ارتباط باشید تا بروزترین و دقیق ترین راهنمایی ها را در این زمینه به دست بیارید.

در قسمت اول نیز راجع به مهمترین و پرکاربردی ترین نرم افزار مورد استفاده در ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن یک سری از توضیحات را به حضورتان ارائه دادیم.

نرم افزار SADP یکی از مناسب ترین نرم افزارهای مورد استفاده در این زمینه هست که شما میتونید شماره سریال مربوط به دستگاه خود را به شرکت هایک ویژن اعلام کرده و از این طریق دسترسی لازم را برای استفاده از این نرم افزار به دست بیارید.


ریست دوربین هایک ویژن

ریست دوربین هایک ویژن


افرادی که علاقه مند به ریست دوربین های مدار بسته هایک ویژن دارند، میتونند فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را جدی گرفته و از این طریق با گام ها و مراحل مربوط به ریست دوربین های مدار بسته آشنا بشید.

توصیه میشه که هر چند وقت یک بار، دوربین های خود را ریست نمایید تابتونید بهترین کارایی را از این محصولات الکترونیکی برای خود به ارمغان بیارید.


فایل فلش dvr هایک ویژن


برخی از افراد نیز سعی داره تا برای ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن از فایل فلش استفاده کنند تا از این طریق به رحتی اقدام به ریست دستگاه مورد نظر خود داشته باشید. برای خرید و استفاده از فایل فلش مورد نظر خود، میتونید به راحتی از همین وب سایت، یکی از بهترین و مناسب ترین این فایل ها را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار بدید .


ریست پسورد nvr

ریست پسورد nvr


ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن در سال های اخیر یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از کاربران هست و همین امر سبب شدهه.که در وب سایت های مختلف به دنبال بهترین راه برای ریست پسورد دستگاه های ذخیره کننده خود باشند.

توصیه میشه که حتما برای ریست کردن دستگاه مد نظر خود، از معتبرترین وب سایت ها اقدام کنید تابتونید مفیدترین و بهترین اطلاعات را در این خصوص به دست بیارید.

بی شک وب سایت اینترنتی پیش روی شما از مناسب ترین و معتبرترین وب سایت هایی هست که می تواند دقیق ترین و بروزترین اطلاعات را در این زمینه برای شما به ارمغان بیاره.


ریست رمز دستگاه هایک ویژن


از دیگر مهمترین ریست های مربوط به دستگاه های هایک ویژن علاوه بر ریست پسورد ، میتونه به ریست رمز اشاره کرد که اگر شما رمز مربوط به دستگاه خود را فراموش کردید.میتونید با ریست کردن رمز مربوط به دستگاه مذکور، به راحتی به رمز خود دسترسی پیدا کنید و رمز از دوباره به ایمیل شما ارسال شود و شمابتونید استفاده ی لازم را از آن داشته باشید.


خلاصه نکات مقاله:


در این مقاله راجع به ریست سخت افزاری، ریست رمزی، ریست فکتوری و ریست پسورد این دستگاه ها توضیحاتی را ارائه دادیم و اذعان کردیم که شما میتونید با ریست های مربوط برای دستگاه های هایک ویژن به بهترین شکل ممکن میتونید به داده های خود دسترسی داشته و استفاده ی بهینه ای را از این دستگاه ها داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *