نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن

نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن

همکاران ما میتوننددر زمینه نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن بهترین و دقیق ترین راهنمایی را دراین خصوص برای شما به ارمغان آورده و شما را در انتقال داده هایتان، به بهترین شکل ممکن هدایت و راهنمایی کنند.


نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن


آیا شما نیز به دنبال نحوه پشتیبانی گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن هستید؟ آیا می دانید که مراحل مربوط به پشتیبانی گیری تصاویر در دستگاه های دی وی آر کدام ها میباشد؟ جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه، مقاله ی ما را دنبال کنید.

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن


افرادی که به دوربین های مدار بسته و دستگاه های دی وی آر سر و کار دارند، در برخی از مواقع نیازمند انتقال یک سری از تصاویر و فیلم ها بر روی فلش خود هستند تا آن را در اختیار سایر افراد قرار بده.

همین امر نیز سبب شده.که کاربران با نحوه پشتیبان گیری از نزدیک آشنا بشه تا بتوانند به راحتی داده های مد نظر خود را انتقال داده و بتوانند نیاز خود را رفع کنند.

در واقع میتونه گفت، نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن یکی از مهمترین و اصلی ترین اقداماتی هست که ذهن بسیاری از کاربران را به سوی خود مشغول نموده و افراد علاقه مند هستند که با مراحل و گام های مربوط به این پشتیبان گیری و انتقال داده ها از نزدیک آشنا بشه.

از طرفی شما میتونید برای اخذ هرگونه مشاوره و راهنمایی بی نظیر در این خصوص، به متخصصان و تیم فنی ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشید.

از این راه اطلاعات و مطالب مورد نظر خود را به دست بیارید در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد گام های مربوط به نحوه پشتیبانی گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن اطلاعات و توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه بشید.


آموزش مرحله به مرحله

آموزش مرحله به مرحله


نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن همانطور که اشاره شد، از یک سری مهمترین و ضروری ترین مراحل پیروی می کند که شما میتونید گام به گام این مراحل را طی کرده و به هدف خود دسترسی پیدا نمایید.

از مهمترین گام های مربوط به نحوه پشتیبانی گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن میتونه به عناوین زیر اشاره کرد.

قبل از هر موضوعی شما باید اطلاعات کافی در رابطه با دستگاه dvr داشته باشید مقاله ریست پسورد دستگاه DVR و NVR هایک ویژن این اطلاعات را به شما خواهد داد.


مرحله اول


در مرحله ی اول نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن فلش مورد نظر خود را به دستگاه دی وی آر متصل نمایید و تا بتوانید از منوی مربوط به playback، به راحتی به تصاویر و فیلمی که مورد نظرتانه.دسترسی داشته باشید.

البته آگاهی از زمان دقیق تصاویر به ثبت رسیده نیز در این مرحله از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده و شما میتونید با آگاه بودن از این زمان، سرعت بالایی را در انتقال داده های مورد نظر خود داشته باشید.

مرحله دوم


مرحله ی دوم مربوط به نحوه پشتیبانی گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن را بازگشت به منوی Backup شکل داده که بایستی در این قسمت تاریخ و زمان دقیق تصویر مورد نظر خود را وارد کرده و از داده هایی که دوست دارید پشتیبانی لازم را انجام بدید.

بیشتر بخوانید: آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect به چه صورت میباشد؟


مرحله سوم

مرحله سوم نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن


در این مرحله یک لیستی از تمام فیلم ها و تصاویری که به دنبال آنها بودید، برای شما نمایش داده میشه و شما میتونید تصویر و داده ی مد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی کلید Backup کلیک کنید.


در نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن گام دیگر منوی برای شما باز میشه که محل انتقال داده ها را از شما سوال خواهد کرد و شما میتونید با کلیک بر روی فلش خود، داده ها را به آن منتقل کنید.

لازمه.بدانید که انتقال داده ها و تصاویر بر اساس حجمی که دارند، مدت زمانی را برای انتقال یافتن بطلبند.

حال شما میتونید داده های مورد نظر خود را به راحتی از روی فلش تان به سادگی مورد مشاهده قرار بدید.


اگر شما نیز بتوانید با دقت بالایی هر یک از مراحل و گام های مربوط به نحوه پشتیبانی گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن را انجام دهید، میتونید با سرعت بالایی اقدام به انتقال داده های خود داشته باشید. همچنین شما میتونید در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز با همکاران ما در تماس باشید.

خلاصه نکات مقاله

در نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن قسمت های قبلی در مورد مهمترین و اصلی ترین گام های مرتبط توضیحاتی را ارائه دادیم و اذعان کردیم که شما تنها با کلیک بر روی چند گزینه و در اختیار داشتن یک عدد فلش مموری، میتونید به راحتی داده ها و اطلاعات مورد نظر خود را از دستگاه ذخیره کننده دی وی آر بر روی فلش خود انتقال بدید.

همچنین در نظر داشته باشید که آگاهی از تاریخ دقیق و ساعت مربوط به تصویر یا فیلم مورد نظرتان، از اهمیت بسیار ویژه ای برای بالا بردن سرعت مربوط به انتقال داده ها برخوردار میباشد؛ بنابراین شما نیز سعی کنید تا تاریخ دقیقی را از تصاویر یا فیلم های مورد نظر خود داشته و بتوانید بهترین پشتیبانی را از داده های خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *