آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect به چه صورت میباشد؟

آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect

امروزه بسیاری از مردم به دنبال بهترین راه برای یادگیری و آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect با برنامه میباشد تا از این طریق بتوانند داده های مورد نظر خود را به راحتی از دوربین های مداربسته یا دستگاه های دی وی آر خود به دستگاه دیگری انتقال دهند.

چطور باید انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect را انجام داد؟

چطور باید انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect را انجام داد؟


آیا شما هم به دنبال بهترین راه برای آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هستید؟ آیا می دانید که جامع ترین مطالب مربوط به آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با این برنامه را از کجا میتونه به دست بیاره؟

از شما می خواهیم که مطالب وب سایت ما را تا آخر مورد بررسی قرار دهید و هم چنین صفحه هایک ویژن را نیز مطالعه نمایید. تا بهترین و بروز ترین اطلاعات را در خصوص مراحل انتقال تصویر به برنامه هایک کانکت به دست بیارید.

مرحله تنظیمات نرم افزار در گوشی آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect


هر یک از این مراحل نیازمند طی کردن یک سری از مهمترین و اصلی ترین گام ها هستند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

وب سایت اینترنتی پیش روی شما سعی بر آن دارد تا در خصوص آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه بی نظیرترین و بهترین اطلاعات را ارائه دهد و رضایتمندی شما را نیز به دست بیارید.


اگر شما هم میخوایید با فوت و فن های مربوط به انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هایک کانکت از نزدیک آشنا شوید، میتونید این فرصته.

ثنایی و ایده آل پیش روی خود را از دست ندید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد نحوه و آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

برای تهیه دوربین مداربسته هایک ویژن کلیک کنید.


مراحل انتقال تصویر به برنامه هایک کانکت آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect

Figure 2آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect چگونه ه؟
مرحله تنظیمات دستگاه دی وی آر: آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect


در مراحل آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect بایستی در گام اول، دستگاه دی وی آر خود را به شبکه اینترنتی متصل کنید و تنظیمات مربوط به آی پی را به شکل صحیح انجام دهید که برای این منظور میتونید از قسمت منو بر روی گزینه Configuration کلیک کرده و سپس به Network مراجعه کرده و تنظیمات مورد نظر خود را انجام بدید.


انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هایک کانکت در این مرحله به حساسیت زیادی لازم دارد. بعد از طی کردن گام های مذکور میتونید از تب Access Platform، بر روی گزینه Enable کلیک نمایید؛ که در این صورت میتونید با یک صفحه ی جدیدی روی به روی شود و یک کد به سلیقه ی خود وارد کرده و بر روی کلمه اوکی کلیک نمایید تا تمام تنظیمات ذخیره بشه.


آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect در مرحله تنظیمات دستگاه دی وی آر همانطور که مشاهده کردید، بسیار راحت هست. نکته قابل توجه این مرحله آن ه. که بعد از تنظیمات دستگاه دی وی آر وضعیت تب Platform Access بایستی به شکل آنلاین باشد، چرا که در غیر این صورت ممکن ه. مشکلاتی را برای شما به وجود میاره.

برای مطالعه: نحوه پشتیبان گیری و انتقال تصاویر بر روی فلش در DVR هایک ویژن


مرحله تنظیمات نرم افزار در گوشی آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect

مرحله تنظیمات نرم افزار در گوشی آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect


حال که آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect در مرحله تنظیمات دستگاه دی وی آر به اتمام رسید، می توانیم سراغ مرحله تنظیمات گوشی برویم.

در این مرحله برای انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هایک کانکت بایستی برنامه مذکور را دانلود و آن را نصب کنید. بعد از نصب کردن برنامه دانلود شده میتونید گام های زیر را با دقت طی کنید:

برنامه ی مذکور را باز کنید که در این حالت با یک پیام روی به روی میشید.که بایستی بر روی گزینه Allow کلیک نمایید.

گام دوم کلیک کردن بر روی Select Country or Region هست.

در گام سوم اسامی یک سری از کشورها برای شما ظاهر میشه که شما باید از میان این کشورها، کشور ایران را پیدا کرده و بر روز گزینه ثبت اشاره نمایید.

گام بعدی کلیک کردن بر روی گزینه Login از صفحه ی اصلی برنامه هست. البته برای طی کردن این مرحله باید یک اکانت اینستاگرام یا تلگرام بر روی گوشی خود داشته باشید.

با وارد کردن کلمه عبور و رمز مربوط به اکانت خود، میتونید بر روی کلمه Register کلیک کنید.

در ادامه:

 • در مرحله بعدی میتونید بر روی گزینه Read and Agree اشاره کنید. توصیه میشه که با ایمیل خود وارد برنامه شوید چرا که شماره تلفن همراه به خوبی جواب نخواهد داد.
 • برای بار دیگر کشور ایران را از صفحه ی جدیدی که پیش روی شما قرار گرفته ه.، انتخاب کرده و گزینه ثبت را بزنید.
 • یک ایمیل فعال و معتبری را در کادر پیش روی خود وارد کنید تا کد تایید به همان ایمیل ارسال بشه.
 • کد تاییدی که به ایمیل ارسال شد را در کادر پیش روی خود وارد کرده و بر روی گزینه بعدی کلیک نمایید.
 • در این مرحله از آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect بایستی یک نام کاربری و پسورد برای برنامه ی خود وارد کنید و سپس گزینه تمام را بزنید تا صفحه ریجستر بشه.
 • در مرحله بعد باید یک دستگاه را در کادر قرمز اضافه کنید.
 • حال دوربین گوشی فعال شده و QR کد را اسکن می نماید که این کد در برچسب دستگاه دی وی آر واقع شده ه. که بعد از اسکن، نرم افزار نصب شده دستگاه را جست و جو کرده و بعد از شناسایی میتونید بر روی گزینه Add کلیک کنید.
 • حال بار دیگر نام کاربری و پسورد خود را در کادرهای مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه تمام کلیک نمایید.
 • دیگر میتونید تصاویر موجود در دوربین های مداربسته ی خود را به راحتی در برنامه مذکور مورد مشاهده قرار بدید.

مطالب مرتبط: دوربین مداربسته ضد آب هایک ویژن ؛ استاندارد IP67

نکات مورد توجه در آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه

نکات مورد توجه در آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه


مهمترین نکات آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect مورد توجه در انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هایک کانکت
حال که اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه به دست بیارید، میتونید به یک سری از مهمترین نکات نیز در این فرایند توجه ویژه ای داشته باشید تا بتونید.

به بهترین شکل ممکن انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هایک کانکت را انجام بدید. از مهمترین و ضروری ترین نکات قابل توجه برای انتقال داده ها، میتونه به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما مراحل و مطالب مربوط به آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با این برنامه را از وب سایت های معتبر و قابل اعتمادی به دست بیارید.
 • اگر دوست دارید به بیش از یک دستگاه موبایل، انتقال داده را انجام بدید. بایستی از همان یک اکانت مراحل مورد نیاز را طی کنید.
 • انتقال داده ها به این روش بسیار آسان و راحت بوده و هیچ گونه محدودیتی را نیز به دنبال نداره.

ساده ترین راه برای آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه

 • توجه داشته باشید که دستگاه های هایک ویژن را تنها بر روی یک اکانت میتونه مورد مشاهده قرار داد
 • در استفاده از وی پی ان، مهم نیست که به کدام یک از کشورهای خارجی متصل میشه.
 • اگر در فرایند اسکن با عبارت The Device has ben added by another user مواجه شدید، بایستی بدونید که این اکانت یک بار توسط شخص دیگری مورد ه.فاده واقع شده ه. و شما نمیتونید برای بار دیگر آن را مورد استفاده قرار بدید. برای رفع این مشکل نیز میتونید با همکاران ما در تماس بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست بیارید.


خلاصه نکات مقاله


اگر شما نیز به دنبال آموزش انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه Hik-Connect هستید، میتونید مراحل ارائه شده در قسمت های قبلی را با دقت بالایی مورد مطالعه قرار بدید و در صورت داشتن هرگونه ابهامی نیز به ویدیوهای تهیه شده در این وب سایت مراجعه کنید.

همکاران و متخصصان ما نیز در این شرکت سعی دارند تا راهنمایی های لازم را در خصوص انتقال تصویر هایک ویژن با برنامه هایک کانکت برای شما به ارمغان آوردند؛ بنابراین شما میتونید در صورت داشتن هرگونه سوالی، تماس لازم را با دوستانمان داشته باشید.

آموزش انتقال تصویر هایک ویژن در دو مرحله صورت میگیره که شما میتونید با توجه به گام های مربوط به هر یک از این مراحل، به بهترین و صحیح ترین شکل ممکن اقدام به انتقال داده های مورد نظر خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *