دوربین مدار بسته چیست ؟ مشخصات یک دوربین مداربسته خوب

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مدار بسته چیست مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از دوربین مدار بسته چیست؟ شما میتونید مقاله پیش روی خود را تا انتها دنبال نموده و از این طریق جالب ترین اطلاعات را در خصوص بهترین انواع دوربین های مدار بسته به دست بیارید.

دوربین مدار بسته چیست

دوربین مدار بسته چیست

حال اگر شما نیز به دنبال پاسخ ایده آل و مناسبی برای دوربین مدار بسته چیست؟ هستید، میتونید به راحتی اقدام به بررسی تاریخچه ی این تجهیزات داشته و از این طریق جالب ترین و بهترین اطلاعات را نیز به دست آورید.

لازمه بدانید که امروزه مقاله های بسیار زیادی را میتونید پیدا کنید که هر یک از آنها به دنبال ارائه پاسخ مناسبی برای سوال دوربین مدار بسته چیست هستند و شما میتونید با توجه به علاقه مندی خود، یکی از بهترین این مطالب را مورد بررسی قرار داده و از این طریق به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

وب سایت اینترنتی ما یکی از معتبرترین و بهترین وب سایت های موجود در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع دوربین های مدار بسته میباشد که شما میتونید به راحتی سوال های مورد نظر خود را در این وب سایت جستجو نمایید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در خصوص انواع بهترین و مدرن ترین دوربین های مدار بسته در ایران و مزیت های استفاده از این تجهیزات امنیتی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

برای تهیه دوربین مداربسته به صفحه اصلی دوربین تحت شبکه هایک ویژن مراجعه کنید.

تاریخچه دوربین مداربسته در ایران

دوربین های مدار بسته از پرکاربردترین و بهترین محصولات و تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از ساختمان های مسکونی و تجاری میباشد که امروزه شما میتونید تنوع بسیار بالایی از این محصولات را در ویترین بسیاری از فروشگاه های اینترنتی مورد مشاهده قرار دهید.

لازمه بدانید که اولین دوربین های مورد استفاده مربوط به سال ۱۹۶۰ در کشور انگلستان بودهه که پلیس این شهر برای تماشا و زیر نظر داشتن خانواده ی سلطنتی از این محصول استفاده میکردند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شاهد تغییرات بسیار گسترده ای در دوربین های مدار بسته هستیم و همچنین میتونید انواع بسیار مختلفی از این محصولات را نیز در بازار مشاهده کنید که هر یک از کاربرد و عملکرد منحصر به فردی برخوردار هستند.

بعد از گذشت مدت زمان بسیار کوتاهی دوربین های مدار بسته اولیه جای خود را به دوربین های نظارتی سپرند و شما نیز میتونید شاهد استفاده این محصولات در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشور خودمان باشید.

دوربین مدار بسته از چه سالی وارد ایران شد

دوربین مدار بسته از چه سالی وارد ایران شد:

استفاده از دوربین های مدار بسته در کمترین زمان ممکن بسیار افزایش یافت به گونه ای که بعد از گذشت چند سال از اختراع این دستگاه، کشور ما نیز واردات مربوط به این محصول را انجام داد و توانست بهترین مدل های آن را در کاخ های سلطنتی و سازمان های امنیتی مورد استفاده قرار دهد.

شما میتونید امروزه مدل های خارجی و داخلی بسیار متنوعی از دوربین های مدار بسته را در ویترین بسیاری از فروشگاه های اینترنتی و حقیقی مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین این محصولات را تهیه و خریداری کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

انواع دوربین مداربسته: دوربین مدار بسته چیست

اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر به دنبال دریافت پاسخ مناسبی برای سوال دوربین مدار بسته چیست؟ هستید، میتونید در مورد انواع این تجهیزات اطلاعات مورد نیاز را به دست آورده و سپس با خیال راحت اقدام به خرید و نصب بهترین این محصولات داشته باشید. انواع دوربین های مدار بسته را بر اساس تکنولوژی که دارند، به دو مدل تقسیم بندی میکنند:

– دوربین های مدار بسته آنالوگ یا مدار بسته

– دوربین های تحت شبکه یا مدار باز

هر یک از انواع این دوربین های مدار بسته از ویژگی ها و مزیت های استفاده بسیار مختلفی برخوردار هستند و شما میتونید با توجه به همین ویژگی ها، مناسب ترین و بهترین آنها را تهیه و خریداری کنند. همچنین میتونید از همین وب سایت پیش روی خود، در خصوص هر یک از انواع دوربین های مداربسته اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

برای مطالعه: دوربین مداربسته cctv چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تحقیق درباره دوربین مداربسته: دوربین مدار بسته چیست

تحقیق درباره دوربین مداربسته

اگر همچنان به دنبال پاسخ مناسبی برای دوربین مدار بسته چیست؟ هستید، میتونید مقاله ها و تحقیقات صورت گرفته در این خصوص را انجام داده و از این طریق بهترین اطلاعات را در اختیار داشته باشید. برای این منظور نیز میتونید جمله دوربین مدار بسته چیست را مورد جستجو قرار داده و از این طریق بهترین اطلاعات را در خصوص این تجهیزات اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

تحقیق در خصوص هر یک از انواع دوربین های مدار بسته میتواند شما را در خرید یکی از بهترین این محصولات راهنمایی کند. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت های عرضه شده برای هر یک از این محصولات با یک دیگر بسیار متفاوت میباشد و شما میتونید با در نظر گرفتن بودجه ی در اختیار خود، مناسب ترین و بهترین این تجهیزات را تهیه و خریداری کنید.

هم چنین برای آشنایی بیشتردرباره انواع دوربین های مداربسته به مقاله دوربین مداربسته آنالوگ چیست مراجعه کنید.

مزایای دوربین مدار بسته: دوربین مدار بسته چیست

مزایای دوربین مدار بسته

اگر شما نیز به دنبال پاسخی برای سوال دوربین مدار بسته چیست؟ هستید، بهتره در گام اول راجع به مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از این محصولات اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. برای این منظور نیز بهتره به دنبال جستجوی مزیت های استفاده از دوربین مدار بسته چیست؟ باشید. از مهمترین و بارزترین مزیت ها و فواید استفاده و نصب دوربین های مداربسته میتوان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– کاهش خطر و هزینه ها: شما میتونید با نصب هر یک از انواع دوربین های مدار بسته به راحتی از وقوع هرگونه اتفاق ناگواری از جمله سرقت، آتش سوزی و وقوع یک جرم جلوگیری کرده و از این طریق سبب کاهش خطرات احتمالی و هزینه های گزاف باشید.

-آسایش خیال: یکی دیگر از مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از دوربین های مدار بسته، ایجاد آسایش خیال در مردم میباشد چرا که میدانند این تجهیزات کوچکترین اتفاق های صورت گرفته را نیز با دقت ضبط میکند و در نتیجه می توانند با خیال راحت به زندگی روزمره خود پرداخته و در صورت بروز اتفاقی نیز به شکل قانونی و با مدرک معتبر اقدام به پیگیری داشته باشند.

– به صرفه بودن: به صرفه بودن از دیگر مهمترین مزیت های استفاده از دوربین های مدار بسته میباشد که شما میتونید با نصب بهترین این محصولات در محل مورد نظر خود، امنیت بسیار بالایی را به وجود بیاورید. لازمه بدانید که امنیتی که استفاده از دوربین های مدار بسته دارد را هیچ نگهبانی نمیتواند برای شما به ارمغان آورد.

درادامه:

– کشف جرم و جلوگیری از آن: لازمه بدانید که با راه اندازی یک سیستم امنیتی بسیار فوق العاده در محل کار یا ساختمان مسکونی خود، میتونید هر گونه جرم انجام شده را کشف کرده و یا از انجام آن جلوگیری کنید.

– پوشش کامل: جالبه که اشاره کنیم، دوربین های مدار بسته میتوانند به شکل صد در صد منطقه مورد نظر شما را پوشش داده و یک نظارت و دیده بانی کامل و فوق العاده را برای شما به ارمغان آورند. 

– تشویق به رفتارهای خوب: اگر کارکنان شما بدانند که تمام حرکات و رفتارهای آنها مورد بازبینی و نظارت است، در این صورت سعی میکنند از رفتارهای ناشایست دور مانده و طبق قوانین و مقررات حاکم بر شرکت شما رفتار کنند.

– ذخیره سازی اتفاق های صورت گرفته در محل: از دیگر مهمترین مزیت های استفاده از دوربین های مدار بسته میتوان به ذخیره شدن تمام فیلم ها و تصویری که دوربین های مدار بسته آنها را در طول شبانه روز ثبت میکنند و شما میتونید با توجه به تاریخ و ساعت مورد نظر خود، در صورت نیاز فیلم های ذخیره شده را مورد مشاهده و بررسی قرار دهید.

معرفی انواع دوربین مداربسته: دوربین مدار بسته چیست

معرفی انواع دوربین مداربسته: دوربین مدار بسته چیست

دوربین مدار بسته چیست و با کیفیت ترین این تجهیزات را از کجا میتوان تهیه و خریداری کرد؟ برای اینکه به سوال دوربین مدار بسته چیست پاسه کاملی را ارائه دهیم بایستی در مورد انواع دوربین های مداربسته یک سری اطلاعاتی را در اختیار داشته باشیم.

امروزه انواع دوربین های مدار بسته را بر اساس آیتم های مختلف تقسیم بندی میکنند که از مهمترین این آیتم ها میتوان به برند، عملکرد، کارایی و طراحی آن اشاره کرد. اگر بخواهیم دوربین های مدار بسته را بر اساس کارایی آنها تقسیم بندی کنیم، میتوانیم به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • دوربین های مدار بسته دام
 • دوربین های مدار بسته بولت
 • دوربین های مدار بسته سی مونت
 • دوربین های مدار بسته روز و شب
 • دوربین های مدار بسته دید در شب یا همان فرو سرخ
 • دوربین های مدار بسته آی پی و شبکه ای
 • دوربین های مدار بسته بی سیم
 • دوربین های مدار بسته با کیفیت اچ دی
 • دوربین های مدار بسته گردان یا پی تی زد
 • دوربین های مدار بسته چشم ماهی
 • دوربین های مدار بسته پین هول
 • دوربین های مدار بسته حرارتی و ترمال
 • دوربین های مدار بسته اوتدور و ایندور

برای آشنایی با مراحل نصب انواع دوربین های مداربسته به مقاله مراحل نصب دوربین مدار بسته مراجعه کنید.

شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته در ایران: دوربین مدار بسته چیست

شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته در ایران: دوربین مدار بسته چیست

دوربین مدار بسته چیست و بهترین برندهای ایرانی این تجهیزات را از کجا میتوان تهیه و خریداری کرد؟ سوالاتی از قبیل این سوال، از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی میباشد که امروزه ذهن بسیاری از خریداران را به سوی خود جذب کرده.

اگر شما هم قصد دارید بهترین پاسخ را برای سوال دوربین مدار بسته چیست؟ به دست آورید بهتر میباشد که در وهله ی اول راجع به هر یک از انواع برندهای ایرانی دوربین های مدار بسته از نزدیک آشنا شوید.

مشخصات فنی دوربین مدار بسته یکی از ویژگی هایی است که باید حتما قبل خرید این دوربین ها ازآن اطلاع داشته باشید.

درادامه:

امروزه جوانان و متخصصان کشور ما توانسته اند با استفاده از دانش و توانایی هایی که دارند محصولات بسیار باکیفیت و بی نظیری را طراحی و عرضه کنند که برخی از این دوربین های مدار بسته میتوانند به راحتی با برندهای خارجی نیز رقابت کنند.

شما میتونید نمونه های بسیار پیشرفته از دوربین های مدار بسته ایرانی را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به نیاز خود، بهترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. از مهمترین و اصلی ترین برندهای دوربین های مدار بسته ایرانی میتوان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– شرکت مهندسی کنکاش

– شرکت افروز سازان جوان با برند اس ویژن

– برند کی دی تی از شرکت کاوش داده پردازان

– برند ام ان آ از شرکت میکرو نرم افزار

– برند ناظر از شرکت فراگستر

– برند سورنا از شرکت فناوری نوین مرصاد فاطر

– برند ادین از شرکت پویش رایان تصویر

– برند اکسوم از شرکت فوژان گارد

– برند دی گارد از شرکت فناوران امن یاشار

– برند لیوار از شرکت مهندسی لیوار

– برند پراکسیس از شرکت پارند سیستم 

– برند فاروس از شرکت فرا ایران

– برند ایمن آرا از شرکت ایمن آرا پرشین

Figure 5دوربین مدار بسته چیست و راهنمای خرید آن

خلاصه مقاله: دوربین مدار بسته چیست

در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا در مورد سوال دوربین مدار بسته چیست؟ بیشترین توضیحات مرتبط را ارائه دهیم. شما توانستید با مهمترین و اصلی ترین انواع دوربین های مدار بسته از نزدیک آشنا شوید و از این طریق یکی از بهترین و باکیفیت ترین آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

همچنین در یک بخشی از مقاله اطلاعات بسیار کاملی را در خصوص مزیت های استفاده از بهترین انواع دوربین های مدار بسته توضیحاتی را ارائه دادیم و شما میتونید با توجه به همین فواید و مزیت ها، هم اکنون اقدام به خرید و استفاده از باکیفیت ترین و مدرن ترین این محصولات داشته باشید.

همچنین فراموش نکنید که همکاران را از همین وب سایت سعی بر آن دارند تا بهترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با همکاران ومتخصصان ما از وب سایت پیش روی خود در تماس باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *